Bramy szybkobieżne
 
   
 
 
NovoSpeed Solutions

NovoSpeed Solutions - Bramy rolowane szybkobieżne stworzone dla Ciebie aby przepływ materiału w Twojej firmie był efektywny przy minimalizacji kosztów
 

NovoSpeed Solutions – szybkie, funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.
W przemyśle nie tylko normy bezpieczeństwa i procesy operacyjne stają się coraz bardziej wymagające – błyskawicznie rosną też koszty energii. Szybkobieżne bramy rolowane otwierają się i zamykają niezwykle szybko, dzięki czemu zapewniają nie tylko optymalizację procesów, lecz także stałą temperaturę w halach produkcyjnych i firmach. Systemy te pozwalają Państwu szybko i skutecznie wykorzystać istniejący potencjał, a jednocześnie obniżyć koszty operacyjne!
Szybkobieżne bramy rolowane Novoferm dostępne są w różnych wersjach do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków, mogą również być wykonane na indywidualne zamówienie. Spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa i praktycznie nie wymagają konserwacji.

 

Sichere Tore

 

Bezpieczne bramy.

Wszystkie bramy automatyczne spetniają wymogi europejskiej normy DIN EN 13241-1.
Firma Novoferm projektuje i wykonuje swoje nowe produkty w pełnej zgodności z jej zaleceniami. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania, a takze podczas montażu i konserwacji. 

  

 
Foto
Foto
Foto
 


 

Opole, ul. Budowlanych 16, tel. 77 40 28 900
e-mail: info@renovia.net.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS